Розпочався новий навчальний рік у школах Літинського району

02.09.2019

 1 вересня у школах Літинського району урочисто і радісно пройшло Свято першого дзвоника. Під звуки Державного Гімну було відкрито загальношкільні лінійки, на яких були присутні  учні, їх батьки та вчителі. На свято Першого дзвоника в ОЗСЗО І-ІІІ ст. с.Багринівці завітала Валентина Захаревич,  заступник голови Літинської райдержадміністрації.

Вітаючи усіх присутніх з святом,  Валентина Миколаївна зазначила, що життєва дорога кожної людини розпочинається із здобуття знань, тому День знань об’єднує всі покоління - від вихованців дитячого садка до професорів вищих навчальних закладів. Побажала, щоб навчальний рік відкрив перед учнями нові горизонти пізнання, вчителів надихнув успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Зазначила, що цей навчальний рік особливим буде для маленьких першокласників, які здобуватимуть знання згідно концепції Нової Української школи. Програма НУШ розрахована на те, щоб знання і вміння дітей були практично орієнтованими і могли застосовуватись у реальному житті.  Щирі слова вдячності висловила Валентина Миколаївна  вчителям за їх відданість нелегкій і почесній професії,  за життєву мудрість і душевне тепло.

 Свято першого дзвоника сповістило про початок нового 2019 – 2020 навчального року. Хай він буде мирним і спокійним, хай здійсняться дитячі мрії й батьківські надії. Щасливої дороги тобі, новий навчальний рік!

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63