Засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років

11.07.2019

 Підготовка підприємств житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної інфраструктури до осінньо-зимового періоду та проходження його є  найактуальнішим питанням, бо від цього, в значній мірі, залежить соціальний клімат в районі.

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20 травня 2019 року № 372 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років»:

- прийнято розпорядження голови райдержадміністрації від 22.05.2019 р. № 110 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років»;

 - Проведено аналіз роботи об’єктів житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу, соціальної сфери та дорожньо-мостового господарства району протягом осінньо-зимового періоду 2018-2019 років та розроблено план заходів з підготовки підприємств ЖКГ, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери

 - створено  районний оперативний штаб з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та його стабільного проходження очолює голова районного оперативного штабу - перший заступник голови райдержадміністрації Кримковська Л. С.

 Сьогодні, 11 липня,  у райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови РДА Лариси Кримковської відбулося засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років, де відповідно п.4 Плану заходів було розглянуто питання щодо стану готовності підприємств, установ, організацій житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу, об’єктів соціальної сфери та дорожньо-мостового господарства району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років на засіданні оперативного штабу з визначенням заходів, які потребують вирішення.

 Відповідно до планових показників підготовки підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років, на сьогодні стан підготовки складає 50%.

 Відповідно до плану заходів на 15.07.2019 року заплановано підготувати до експлуатації в зимовий період 29 котелень, фактично підготовлено 15 од., що складає 52 % до запланованого.

 Створено запас палива на початок опалювального сезону – 400 тонн (100%).       

В усіх закладах освіти та культури району ведуться роботи по підготовці приміщень до нового навчального року (заміна вікон, дверей, ремонт підлоги, фарбування, побілка стін, стель та інше).  Підготовлено об’єктів соціально-культурного призначення – 12 од. із 44 одиниць  тобто (44%).

 Підготовлено багатоквартирних будинків до зими – із 35  - 17 од. (49%). У водопровідно - каналізаційному господарстві відремонтовано 0,3 км водопровідних мереж, що складає 50 % до запланованого.

 Відповідно до п.6. Плану заходів впроваджено енергоефективні проекти, спрямовані на скорочення та/або заміщення споживання природного газу по бюджетних закладах району.     Протягом І півріччя 2019 року в закладах бюджетної сфери району впроваджено ряд енергозберігаючих заходів на суму 128,0 тис. грн.

 Структурними підрозділами райдержадміністрації, виконкомами селищної та сільських рад, підприємствами, організаціями, установами проведено комплекс заходів по ремонту і підготовці приміщень, споруд, систем опалення, газопостачання, водопостачання і водовідведення, енергопостачання та зв’язку, забезпечення паливом, створено необхідний резерв матеріально-технічних ресурсів для ліквідації аварійних ситуацій в осінньо-зимовий період.

 Аналіз стану підготовки господарств району до зими свідчить про те, що не всі передбачені заходи виконані, є ряд проблемних питань, які терміново необхідно вирішувати найближчим часом. Так, як у зв’язку з відсутності фінансування, відділ освіти не виконав вимоги постанови НКРЕКП від 30.09.2015 р. №2494 щодо облаштування  вузлів обліку природного газу  засобами дистанційної передачі даних у встановлені строки.          

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63