У райдержадміністрації відбулось чергове засідання робочої групи з питань забезпечення детінізації економіки району

09.07.2019

9 липня у райдержадміністрації під головуванням першого  заступника голови РДА Лариси Кримковської  відбулось  чергове засідання робочої групи з питань забезпечення детінізації економіки  району.

У ході засідання  було заслухано керівників профільних управлінь райдержадміністрації  і районних установ та проаналізовано вжиті заходи щодо  детінізації економіки у І півріччі 2019 року.   

З метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів, легалізації зайнятості працівників  в аграрному секторі  економіки було обговорено створення  робочої групи  з питань проведення операції «Урожай».

У підсумку засідання визначено, що в подальшому робочою групою особлива увага буде приділятися  заходам, спрямованим  на  попередження фактів нелегального використання  робочої сили,  зокрема, проведення інформаційно-консультативних роз’яснень,  збільшення  розміру  заробітної   плати, аналіз та приведення у відповідність договорів про оренду водного плеса і земельних ділянок під ним, і виплаті  сільськогосподарськими та фермерськими  господарствами орендної плати за паї.

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63