Привітання голови райдержадміністрації з Днем Матері!

12.05.2019

Дорогі, шановні наші Матері!
У долі кожного найкраще й найсвітліше пов’язане з Матір’ю – уособлення ніжності і тепла, доброти і щедрості душі. Кожен знає, що у материнському серці – безмежний океан тепла, любові, терпіння і самопожертви. Їй даруємо свої радості, до неї приходимо у тяжкі хвилини. І ніхто не дасть такої мудрої поради, як  мама.

Кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, і завжди любитиме, не дивлячись ні на що. Не стане слів, аби подякувати за Вашу материнську любов, за тепло вашого серця, котре завжди готове пробачити і зрозуміти. 
Тож від імені районної державної адміністрації щиро вітаю всіх матерів Літинщини зі святом! Щастя вам, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в успішному завтрашньому дні. Нехай у вашому житті завжди буде присутня гордість за успіхи і досягнення Ваших дітей, нехай ваші серця будуть зігріті їх любов’ю і турботою, нехай завжди у вашому домі буде затишок, достаток і радість.

З повагою,

голова Літинсьої райдержадміністрації Ярослав Чернега

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63