Привітання голови Літинської райдержадміністрації з Днем пам’яті та примирення та 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2019

Дорогі ветерани Другої світової війни!

Шановні жителі Літинщини !

Від усієї душі вітаю вас з Днем пам’яті та примирення та 74-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,!

Мільйони українців 74 років тому своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою захищали рідну землю.

Через тяжкі бої, мільйони жертв прийшла до нас Перемога. Не перелічити подвигів – і бойових, і трудових здійснених під час Другої світової війни, не перелічити героїв відомих та невідомих, живих та полеглих.

Війна вогняним смерчем пройшла над всією Україною. Вона не оминула жодну сім’ю. Кожна українська родина в час смертельної небезпеки дала Вітчизні своїх воїнів, практично в кожної родини війна навіки забрала когось із найрідніших. Цей смерч знищив понад 10 мільйонів українських життів.

У цей урочистий день схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях - тих, чиє життя забрала війна, хто після Перемоги помер від ран, хто не дожив свого віку, не долюбив, так і не побачив своїх ненароджених дітей.

Ми завжди пам’ятаємо про  безсмертний подвиг, про самопожертву та відвагу ветеранів. Це – день честі і слави наших батьків і дідів, які зі зброєю в руках боролися проти ворога. Це – день пошани наших матерів, які витримали важкий тягар війни. Це – день скорботи і печалі за полеглими воїнами.

Нажаль річницю цієї Перемоги ми зустрічаємо у тривожний час, коли знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни та боротися за щасливе майбутнє наших дітей. Сьогодні я висловлюю щиру вдячність військовослужбовцям, правоохоронцям, добровольцям, усім небайдужим громадянам, які стали на захист миру, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

 Шановні фронтовики, партизани, підпільники, трудівники тилу, діти війни!

В ці дні ми низько схиляємо голову перед Вашим  подвигом за мир, за можливість новим поколінням радіти життю, виховувати своїх дітей.

Бажаю вам міцного здоров’я та довголіття. Нехай вас завжди оточує увага рідних і близьких, а кожен новий день приносить радість і щастя. Миру і благополуччя нам усім на рідній землі!

Світла пам’ять усім загиблим за свободу і незалежність України!

З повагою,

голова Літинської райдержадміністрації   Ярослав Чернега

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63