У райдержадміністрації відбулося навчання для медичних працівників Літинського та Хмільницького районів

12.04.2019

12 квітня у Літинській  райдержадміністрації було проведено Департаментом охорони здоров’я Вінницької ОДА спільно з Вінницьким національним медичним університетом міжрайонне навчання щодо тактики ведення пацієнтів при розвитку інсульту на догоспітальному та госпітальному етапах для медичних працівників Літинського та Хмільницького районів.

Про боротьбу з цереброваскулярними захворюваннями та основні проблеми профілактики інсультів присутніх поінформував Іванов Валерій Павлович – професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини № 3 Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.
Про комплексну технологію ведення хворих з ГПМК на догоспітальному етапі та в інсультному блоці детально розповіла Височанська Тетяна Григорівна – заслужений лікар України, завідувач інсультним відділенням № 22 Вінницької обласної психоневрологічної лікарні ім. академіка O.І. Ющенка.

Присутні в залі  медики мали змогу також поставити питання та отримати кваліфіковані відповіді від профільних спеціалістів.

 

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63