Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівником поліції та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичний рейд «Діти вулиці»

10.04.2019

Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівником поліції та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» на території Пеньківської сільської ради. Цей рейд проводився з метою виявлення дітей, які залишилися без батьківського піклування та проведення обстеження умов проживання сімей, в яких проживають діти, що опинилися в складних життєвих обставинах.

За місцем проживання відвідано 2 родини, в яких виховуються 7 неповнолітніх дітей. В одній родині на момент перевірки належні умови для виховання та розвитку дітей створені частково. Продуктами харчування, сезонним одягом та взуттям забезпечені в обмеженій кількості. З батьками проведено бесіди щодо належного виховання та утримання дітей. Інший будинок облаштований необхідними меблями та побутовою технікою. Діти мають окремі кімнати, облаштовані відповідно до їх вікових потреб. Продуктами харчування, сезонним одягом та взуттям забезпечені.

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63