У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей

10.04.2019

Сьогодні, 10 квітня, у райдержадміністрації під головуванням заступника голови РДА Валентини Захаревич відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей. 

На засіданні комісії розглядались питання щодо неналежного виконання батьківських обов’язків, взяття дитини на облік як такої, що перебуває в складних життєвих обставинах, надання дозволів на укладення договорів дарування житлового будинку та земельної ділянки, квартири, право користування якою мають діти, надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав батьків, надання дозволу на відрахування неповнолітньої з вищого навчального закладу, а також надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Під час засідання членами комісії було розглянуто звіти, складені службою у справах дітей райдержадміністрації, про стан  виховання, утримання і розвитку дітей у прийомних сім’ях району, затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63