Освітяни Літинщини приймали делегацію колег з Вінницького району

22.03.2019

21 березня освітяни нашого району радо приймали делегацію колег з Вінницького району. Темою робочої зустрічі було вивчення досвіду створення та організації функціонування комунальної установи Літинської районної ради «Літинський інклюзивно-ресурсний центр».
Серед присутніх гостей були начальники відділів освіти та директори закладів загальної середньої освіти об’єднаних територіальних громад Вінницького району.

У Літинському відділі освіти учасників семінару вітала в.о. начальника Жанна Плахотнюк, яка ознайомила присутніх з системою та мережею навчальних закладів району. Головний спеціаліст Інна Сидоренко розповіла про етапи створення інклюзивно-ресурсного центру та відповіла на запитання вінницьких колег. Валентина Морква, в.о. директора Літинського ІРЦ, повідомила про основні напрацювання та проблеми у роботі установи. Гості ознайомилися з матеріально-технічною базою та роботою ІРЦ, відвідали музей М.П.Стельмаха у с. Дяківці, в якому цікаву екскурсію провела його директор Оксана Голованюк.
Усі присутні висловили впевненість у тому, що такий обмін досвідом послугує подальшому розвитку освітянських осередків області.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63