У райдержадміністрації відбулася нарада з головами сільських та селищної рад Літинського району

13.03.2019

13 березня  у райдержадміністрації відбулась нарада з питань забезпечення проведення весняного призову на строкову військову службу  до ЗСУ у 2019 році та про підготовку до проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року. У нараді взяли участь військовий комісар Літинського районного військового комісаріату Юрій Парадюк, заступник керівника апарату – начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА Інна Михалко,  голови сільських та селищної  рад району.

На нараді розглянули питання про заходи щодо організаційного забезпечення весняного призову молоді району на строкову військову службу.

Особливу увагу військовий комісар Юрій Парадюк звернув на проведення роз'яснювальної, агітаційної роботи серед молоді Літинського району щодо виконання конституційного обов'язку громадян, популяризацію служби у Збройних Силах України.
Також Юрій Борисович  звернув увагу на своєчасному оповіщенні призовників щодо прибуття їх до районного військового комісаріату та наголосив на тому, що потрібна тісна взаємодія між військовим комісаріатом, головами сільських та селищної рад та правоохоронними органами. 

Інна Михалко поінформувала  присутніх  про організаційні питання щодо взаємодії відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА з органами реєстрації під час виборчого процесу, права громадян, а також порядок тимчасової зміни місця голосування виборців без зміни їх виборчої адреси, які на день голосування перебуватимуть не за місцем своєї реєстрації, а також терміни підготовки і виготовлення списків виборців та іменних запрошень на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року. Інна Анатоліївна наголосила присутнім і  про терміни періодичного поновлення за період 11-19 березня 2019 року для складання уточнених списків виборців звичайним виборчим дільницям. Також було повідомлено, що кожний виборець може перевірити наявність включення до Реєстру за допомогою програмного ресурсу "Особистий кабінет виборця", у рубриці "Державний реєстр виборців" на офіційному сайті Центральної виборчої комісії.

Під час засідання наради  було обговорено  усі проблемні питання та визначено шляхи їх вирішення.

 

 

 

 

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63