Українцям почали видавати субсидії "живими" грошима

13.03.2019

Як отримати кошти  пояснили в управлінні праці та соціального захисту населення Літинської райдержадміністрації.

З 12 березня 2019 року розпочався новий етап виплати субсидії, який стосується непрацюючих громадян та пенсіонерів, що отримують пенсії через державний Ощадбанк. Між відділенням Ощадбанку і управлінням праці та соціального захисту населення Літинської райдержадміністрації існує тісна співпраця в організації виплат субсидії «живими грошима». Про це повідомила начальник Управління праці Світлана Матюк. Літинський район готовий до нової процедури, а саме, у відділені Ощадбанку присутній працівник соціального захисту для надання консультацій з питань субсидій.

Якщо у субсидіанта немає рахунку в "Ощадбанку", перед отриманням грошей потрібно зареєструватися. Зробити це можна на сайті або за телефоном. Після цього гроші можна забрати на наступний день у відділенні в обумовлений з оператором час.

 Для виплати монетизованих субсидій використовується система грошових переказів "Швидка копійка". Тому після першого отримання "живих" грошей субсидіанту запропонують відкрити поточний рахунок в Ощадбанку і надалі будуть зараховувати субсидію вже відразу на цей рахунок.

 Якщо рахунок в Ощадбанку вже є, реєструватися не потрібно – гроші надійдуть на картку.

Нагадаємо, субсідіанти-пенсіонери отримають субсидію одночасно з пенсією -  через "Укрпошту" або на свій банківський пенсійний рахунок.

Також хочу зазначити, що кошти не обов'язково знімати в перші дні, гроші повернуться назад в державну казну лише тоді, якщо вони не будуть зняті протягом трьох місяців, головне, розуміти, що субсидія- це допомога держави на оплату житлово-комунальних послуг. Отримавши кошти, літинчани повинні не забути сплатити за послуги, щоб не накопичувати борги.

Люди, які отримують пенсію в останні числа березня, разом з якою і субсидію, не повинні хвилюватись, пеня призначатись не буде. Головне – не наростити борг до травня, коли призначатиметься субсидія на новий 2019-2020 роки. Якщо на той момент буде заборгованість за попередній місяць більше, як 340 гривень, субсидія призначена не буде.

 

 

 

 Гроші можуть отримати ті домогосподарства, яким призначили субсидію до 31 грудня 2018 року.

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63