Жінок Літинського району привітали із святом весни

07.03.2019

Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – Міжнародний день прав жінок і миру. Цей день несе у світ ніжність і красу, адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Жінка –це берегиня роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі, без її підтримки, розуміння, творчої думки неможливі добрі зміни у нашому житті.

Напередодні  Міжнародного дня прав жінок і миру 7 березня  в Літинському районному буднику культури відбулися святкові заходи. В урочистостях  з цієї нагоди взяли участь керівники району, трудові колективи організацій, підприємств, установ, а також представниці прекрасної статі Літинщини.

Вітаючи жінок з їхнім чудовим весняним святом голова райдержадміністрації Ярослав Чернега  зазначив: «Сучасний світ вимагає від жінки багато  - сили і впевненості в собі, прагнення до успіху і вміння досягати цілей, і при цьому залишатися милою і чарівною, жіночною і беззахисною. Сьогоднішній день – це нагода доземно вклонитися і подякувати вам за душевне тепло і любов, розуміння і піклування, підтримку і допомогу. Бажаю всім жінкам щастя, миру, благополуччя, сімейного затишку і багато посмішок не тільки в свято, а й завжди і всюди!».

З нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру усі представниці прекрасної статі, які завітали на свято, отримали у подарунок живі квіти.

Під час урочистого заходу заступник голови  Літинської райдержадміністрації  Валентина Захаревич нагородила Почесною грамотою Верховної Ради України та нагрудним знаком за заслуги перед Ураїнським народом Оксану Куліш, жительку с. Бруслинів, мати-героїню, яка народила та виховує 14 дітей.  Валентина Миколаївна привітала багатодітну матір із отриманням відзнаки, побажала їй здоров’я, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей. За активну життєву та громадянську позицію, ініціативність та з нагоди відзначення Міжнародного дня прав жінок і миру Подяку було вручено Тетяні Томчук – переможниці щорічного відкритого конкурсу краси для дівчат з інвалідністю «Краса без обмежень-2018» у номінації «Міс глядацьких симпатій».

 Окрасою свята став святковий концерт за участю місцевих талантів – учасників художньої самодіяльності Літинського  району та гурту «Big Brother Band» із м. Вінниця.

 

 

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63