Літинщина вшанувала учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2019

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також  30 річниця виведення військ із Республіки Афганістан.

З цієї нагоди сьогодні у Літині відбулась урочиста хода та покладання квітів до Стели Героїв Небесної Сотні, Меморіалу Слави  та пам’ятника полеглим воїнам – афганцям  за участю керівництва району, представників державних установ та організацій району, учасників бойових дій на території інших держав, членів сімей загиблих воїнів–інтернаціоналістів, громадськості.

У районному будинку культури учасників бойових дій на території інших держав та матерів загиблих воїнів було відзначено Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради з грошовими винагородами. Валерія Мороза та Сергія Серветника  від Асоціації ветеранів МВС України нагороджено медалями «Честь. Мужність. Память».

 Голова районної спілки ветеранів Афганістану Микола Мазуренко привітав присутніх в залі з пам’ятною датою та зазначив, що скільки б не минуло років після тих страшних подій, вони не загоюють рани в душах рідних, близьких, учасників бойових дій. Сьогодні безцінний бойовий досвід воїнів-інтернаціоналістів потрібний для підготовки наступних поколінь миротворців, адже наша держава і надалі продовжує виконувати свою благородну місію і вносить значний вклад у забезпечення миру та добросусідських відносин між країнами світу.  

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять воїнів, які не повернулися додому живими, кого не дочекалися з далеких країн батьки, дружини, діти, про кого свято берегтимуть спомин грядущі покоління. Пам'ять про тих, хто не повернувся з війни – вічна. 

Для усіх присутніх на  урочистому зібранні линули пісенні вітання від Наталії Граждан, Олексія Гончарука, Вікторії Нікітчук, Артема Харука, Дар’ї Котелянець, Тетяни Лівчук та Анатолія Бірюкова.

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63