У краєзнавчому музеї імені Устима Кармалюка відбулося засідання круглого столу на тему «Честі не зрадив своєї генерал Гандзюк»

08.02.2019

Сьогодні в актовій залі краєзнавчого музею імені Устима Кармалюка відбулося засідання круглого столу на тему «Честі не зрадив своєї генерал Гандзюк». На заході були присутні заступник голови Літинської райдержадміністрації Валентина Захаревич, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Романець, представники громадськості Літинщини, а також краєзнавці із Жмеринського району.

Цьогоріч, 9 лютого, минає 101 рік з дня героїчної загибелі Якова Гандзюка, генерала Української Народної Республіки, уродженця с. Багринівці. Директор краєзнавчого музею Віра Ткач у своєму вступному слові розповіла, що генерал Гандзюк був людиною великої душевної щедрості, високих моральних чеснот, відчайдушно сміливим, напрочуд мужнім й дужим, богатирського зросту (понад два метри), котрому судилося прожити яскраве та героїчне життя.

Під час  засідання круглого столу із доповідями та історичними довідками виступили літинський краєзнавець Валерій Кривий та гості із Жмеринки.

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63