Загальні збори громадян в Осолинській сільській раді

06.02.2019

5 лютого відбулися загальні збори громадян Осолинської сільської ради. Участь у зборах взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Лариса Кримковська, депутати сільської ради, керівники фермерських господарств, жителі громади.

Перед громадою прозвітувала з питань виконання бюджету, програми соціально-економічного розвитку сільської ради голова Осолинської територіальної громади Раїса Драчук. У своєму звіті вона відмітила позитивні здобутки, окреслила напрямки діяльності депутатського корпусу, виконавчого комітету та намітила конкретні завдання для подальшого розвитку сільської ради. Раїса Миколаївна озвучила основні напрямки роботи, які заплановано на поточний рік, а саме: оновити  огорожу  навколо  кладовища с. Камянка, продовжити роботу по ремонту  ґрунтових  доріг  в населених пунктах сільської ради, здійснити   поточний  ремонт в усіх  бюджетних установах територіальної громади, закупити  та встановити  дитячий  ігровий  майданчик в с. Осолинка.

Голова сільської ради Раїса Драчук  акцентувала увагу присутніх на тому, що  у 2018 році сільська рада  прийняла участь у п’ятнадцятому обласному конкурсі   розвитку територіальних громад на тему: «Наші села – без сміття».  За рахунок участі в проекті було придбано 7  металевих  баків для збору твердих побутових відходів  та скла і 7 баків для збору  пластику. Також зазначила, що в поточному році буде здійснено ремонт  дороги  Осолинка – Камянка, який  включено в план роботи Управління дорожнього  господарства Вінницької  облдержадміністрації при умові співфінансування. 

Про свою діяльність на території сільської ради, підтримку соціальної сфери та жителів громади, умови надання орендної плати та матеріальної допомоги пайовикам доніс до присутніх керівник фермерського господарства МП «Альфа» Василь Хортюк.

Підсумки зборів громадян підвела перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Кримковська, зазначивши, що робота голови сільської ради, виконавчого комітету, депутатів  проходить на належному рівні, подякувала їм  за злагоджену роботу, розуміння та співпрацю.

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63