У райдержадміністрації відбулася нарада із головами сільських та селищної рад

09.01.2019

9 січня у малій залі райдержадміністрації  відбулася нарада із головами сільських та селищної рад. В засіданні наради взяли участь голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, перший заступник голови  РДА Лариса Кримковська та голова районної ради Віталій Мельник.

Військовий комісар Літинського районного військкомату, підполковник Василь Мазур, підвів підсумки діяльності за 2018 рік і відмітив, що завдяки спільній роботі виконано поставленні завдання з призову юнаків на строкову  та контрактну військову службу. На високому рівні проведено мобілізаційні навчання та збори військовозобов’язаних до підрозділу територіальної оборони. Василь Данилович подякував за співпрацю очільникам району та головам сільських та селищної рад і офіційно представив присутнім нового військового комісара Літинського райвійськкомату- Парадюка Юрія Борисовича.

За високий професіоналізм, патріотизм, особистий внесок в обороноздатність держави, бездоганну службу  голова райдержадміністрації Ярослав Чернега та голова районної ради Віталій Мельник вручили Василю Даниловичу Подяку  і побажали гарної військової служби на новому місці.

Начальник архівного відділу райдержадміністрації Оксана Дідич ознайомила присутніх з основними недоліками у веденні діловодства в органах місцевого самоврядування.

Про зміни в законодавстві щодо запобігання та протидії домашньому насильству доповіла завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Наталя Романець та відмітила, що в кожній сільській раді необхідно визначити координатора та відповідальну особу у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63