Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

16.11.2018

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства України.

Тож напередодні свята, 16 листопада, у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди професійного  свята сільськогосподарських працівників району. Це свято відзначать хлібороби, трудівники полів, ферм, механізатори, усі, хто причетний до справи будівництва, розвитку й розквіту сільськогосподарського комплексу нашого району і держави. 

 Вітаючи із святом, перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Кримковська подякувала аграріям Літинщини за працю, за професійність та натхнення і побажала усім присутнім здоров’я, наснаги та примноження трудових успіхів.

За комплексною рейтинговою оцінкою Літинський район в області зайняв третє місце. Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 7 листопада 2018 року «Про відзначення Дня працівників сільського господарства» район за підсумками роботи у сільському господарстві, харчовій та переробній промисловості у 2018 році нагороджено Почесною грамотою Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради.

За вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району, досягнення високих показників у виробництві сільськогосподарської продукції, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства Почесними грамотами Вінницької облдержадміністрації, районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені кращі працівники сільського господарства району.

Чудовим подарунком до свята були музичні вітання від  Юлії Ольхової, Олексія Гончарука, тріо «Сяйво», дуету у складі Тетяни Лівчук та Анатолія Бірюкова.

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63