Працівників Центрального відділення поштового зв’язку у Літинському районі привітали з професійним святом

16.11.2018

День працівників радіо, телебачення та зв'язку — професійне свято України, яке відзначається щорічно 16 листопада, адже саме в цей день в 1924 році в Харкові в ефірі прозвучала перша радіопередача.

 Перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Кримковська та голова районної ради Віталій Мельник привітали з професійним святом людей, чия праця забезпечує зв’язок та об’єднує людей, розділених великими відстанями – працівників поштового зв’язку Літинського району.

Лариса Станіславівна подякувала працівникам поштового відділення за сумлінну працю і відданість професії, побажала і надалі підвищувати ефективність роботи, сприяти розвитку комунікаційних можливостей громадян, міцного здоров’я і щасливих років життя.

 За високий професіоналізм, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, якісне обслуговування споживачів засобами зв’язку та з нагоди відзначення Дня  працівників радіо, телебачення та зв'язку Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради було нагороджено кращих працівників зв’язку Літинського району.

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63