У райдержадміністрації відбулася нарада-навчання з уповноваженими сільських рад щодо змін до порядку призначення житлових субсидій

02.10.2018

2 листопада начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Матюк та спеціалісти управління провели нараду-навчання з уповноваженими сільських рад щодо змін до порядку призначення житлових субсидій відповідно постанови КМУ від17.10.2018р № 841 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». 

У нараді також взяли участь представники трудових колективів: керівник по роботі з побутовими споживачами СО «Літинські ЕМ» - Салюк С.П.,  майстер відділу інспектування Літинської дільниці газового господарства - Бондар А.Є., інженер з комп’ютерних систем – Браговський Б.Л., які провели роз’яснювальну роботу по розрахунках за спожитий газ та електроенергію; головний спеціаліст Літинського відділу обслуговування громадян Хмільницького об’єднаного УПСУ – Вихрист Л.Ю., яка роз’яснила порядок сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний (819,06 грн), сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи.

 

Світлана Матюк зазначила про можливості подання нових заяви та декларації для розгляду органами соціального захисту населення питання призначення  житлової субсидії домогосподарствам, щодо яких прийнято рішення про відмову, у т.ч. в окремих випадках, за рішенням комісії. При райдержадміністрації діє комісія, яка розглядає винятки у наданні субсидій, якщо людина перебуває у складних життєвих обставинах. Було наголошено про велику відповідальність уповноважених осіб, визначених виконавчими органами сільських та селищної рад, у правильності заповнення нових форм заяви та декларації, подання їх з необхідними документами Управлінню праці та соціального захисту населення РДА та видачі довідок про склад сім’ї.

 

 

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63