Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери

02.11.2018

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Урочисті заходи з нагоди відзначення День працівника соціальної сфери відбулися 2 листопада у приміщенні Літинського районного будинку культури. Заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич висловила вдячність працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю, та тепло сердець, яке вони дарують людям. 
З нагоди професійного свята Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені працівники соціальної сфери, які з повною віддачею працюють на користь району, за сумлінну плідну працю, самовідданість і вірність обраній справі, чуйність і щирість душі, вагомий особистий внесок у розвиток сфери соціального захисту і обслуговування населення району. Подякою Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради України, а також подякою Міністерства Соціальної політики України за вагомий особистий внесок у формування і реалізацію державної соціальної та гуманітарної політики у сфері соціального захисту населення нагороджено начальника управління праці та соціального захисту населення Літинської РДА Світлану Матюк.

Пісенні вітання цього дня линули від Юлії Коби, Тетяни Лівчук та Анатолія Бірюкова.

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63