Он-лайн семінар «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування»

31.10.2018

Сьогодні, 31 жовтня, в приміщенні обласної державної адміністрації відбувся он-лайн семінар на тему «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування», який вів голова обласної ради Анатолій Олійник.
У семінарі взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, керівник секретаріату обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, керівники і фахівці департаментів та служб облдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади області.

У Літинській райдержадміністрації в он-лайн семінарі прийняли участь заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, голова районної ради Віталій Мельник, очільники територіальних громад району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

У вступному слові голова обласної ради Анатолій Олійник зазначив, що семінар організовано для голів сільських, селищних та районних рад, керівників міст та об’єднаних територіальних громад з метою їх ознайомлення з актуальними питаннями, які стосуються діяльності органів місцевого самоврядування, аби учасники онлайн-заходу отримали відповіді на ті теми, які їх хвилюють.
Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко у своєму виступі підкреслив важливість проведення таких змістовних семінарів в онлайн-режимі та акцентував увагу очільників громад на важливості виконання повноважень, які держава делегувала органам місцевого самоврядування, ОТГ в галузях освіти, охорони здоров`я, соціального захисту населення та ін. Він також наголосив на необхідності успішно завершити бюджетний 2018 рік та спланувати збалансований бюджет на наступний рік.  
Під час семінару, відповідно до порядку денного, було висвітлено низку важливих питань. Зокрема йшлося про додаткові заходи щодо утримання та експлуатації доріг місцевого значення та участі в цьому місцевих рад; про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості, організацію та фінансування фельдшерських пунктів; формування проекту бюджету на 2019 рік; податок на землі лісового фонду; модернізацію мережі закладів освіти, створення опорних шкіл; нові правила оформлення житлової субсидії; порядок надання та виплати дотації за молодняк великої рогатої худоби, вирощений в домогосподарствах населення, про контроль у сфері благоустрою населених пунктів та актуальні питання Закону «Про запобігання корупції».

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63