Привітання голови райдержадміністрації з Днем захисника України

12.10.2018

Шановні захисники України!

Від щирого серця вітаю Вас із величним святом – Днем захисника України!

Це свято увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції,  уособлює мужність і героїзм захисників та визволителів рідної землі впродовж усієї багатовікової української історії.
У це свято ми віддаємо данину поваги усім, хто відстоював незалежність українського народу та суверенітет української держави у роки національно-визвольної боротьби, хто відстоює цілісність української землі сьогодні, у нелегкі для України часи.
Шановні наші захисники, учасники антитерористичної операції на Сході України, військовослужбовці, чоловіки, прийміть вітання з нагоди вашого свята і щирі слова вдячності за самовіддане служіння Україні! Ваш патріотизм і мужність дарують співвітчизникам спокій та впевненість у завтрашньому дні, а також надію на щасливе мирне життя у вільній країні.
Сердечно бажаю Вам щастя, радості, міцного здоров’я, сімейного благополуччя! Нехай Пресвята Богородиця захищає вас і ваші родини від лиха й життєвих негараздів, а овіяне славою свято додасть вам енергії та оптимізму, прагнення примножувати свій внесок у будівничий потенціал та оборонну міць своєї держави!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

 Голова райдержадміністрації  Ярослав Чернега

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63