На Вінниччині тривають роботи з поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі М-12 «Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка»

10.10.2018

Цей маршрут є частиною транснаціонального транспортного коридору «GO Highway», що поєднує українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині.

У Вінницькій області протяжність автомобільної дороги М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка», що входить до маршруту Go Highway, складає 185,4км.  Автомобільна дорога М-12 проходить і через населені пункти Літинського району. В поточному році, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, відремонтувати 52,2 км вартістю 1,6 млрд.грн.

Наразі на об’єктах від міста Вінниці в напрямку до кордону з Хмельницькою областю завершено основні роботи по дорожньому полотну. На ділянках було укріплено основу методом регенерації, влаштовано вирівнюючий шар та верхній шар щебенево-містичного асфальтобетону.

 В районі населених пунктів влаштовується освітлення, нове бар’єрне огородження, тротуари, пішохідні переходи підвищеної видимості, а також вживаються інші заходи з безпеки дорожнього руху.

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63