Доручення голови ОДА щодо першочергових заходів на 100 днів діяльності виконано вже на 80 %

Про це керівник Вінниччини Анатолій Олійник зазначив під час прес-конференції, що відбулася 5 травня у приміщенні обласної державної адміністрації.

Очільник регіону зауважив, що за два місяці роботи частина завдань, відображених у дорученні, вже виконана, а за окремими напрямками є конкретні результати.

Так, підтверджено наміри про співробітництво з усіма іноземними партнерами Вінниччини. Вживаються заходи для забезпечення відкритого діалогу і співпраці з представниками громадянського суспільства та депутатським корпусом, підтвердженням чого є, наприклад, розпорядження про створення земельної комісії при голові ОДА, яка проводить попередній розгляд земельних питань. Здійснюється своєчасна виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ, а з метою забезпечення громадського спокою, забезпечено співпрацю правоохоронних органів з громадськими формуваннями області.

 «Що стосується медичної реформи, то зобов’язання, яке ми брали на себе щодо створення робочої групи, напрацювання пропозицій та їх направлення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України, - виконано. Продовжується й робота по створенню оперативно-диспетчерської служби Центру медицини катастроф: вже вирішені усі фінансові питання, за кілька днів до установи будуть завезені меблі, по графіку надходить і медичне обладнання. Тож маємо сподівання, що у стоденний термін завершимо цей об’єкт, - зазначив голова облдержадміністрації. – Крім того, ми підтвердили свою участь у співфінансуванні проекту Світового банку, що передбачає створення регіонального центру серцево-судинних захворювань».

За словами Анатолія Олійника, вирішено також питання підвозу персоналу Ладижинського дитячого будинку-інтернату, завершено будівництво артезіанської свердловини у Тиврівському будинку-інтернаті геріатричного профілю та триває робота над виготовленням проектно-кошторисної документації на ремонт даху цієї ж установи.

Інформував голова ОДА і про проведення ревізії незавершеного будівництва газопроводів у населених пунктах області й напрацювання пропозицій щодо вирішення цієї проблеми у перспективі. До прикладу навів село Зарванці Вінницького району, де на зустрічі з людьми, які ще не завершили газифікацію будинків, досягнуто домовленостей про зняття цього питання з порядку денного вже до кінця року. Завершення таких же робіт протягом 100 днів планується і в Тульчині та селі Яланець Томашпільського району.

Серед актуальних питань, визначених у дорученні, Анатолій Олійник виокремив також проблему питної води, вирішенню якої сприятиме участь територіальних громад регіону у міжнародних проектах ПРООН/ЄС та DESPRO. Водночас керівник області інформував журналістів і про направлені до Кабінету Міністрів України пропозиції та ініціативи Вінниччини щодо децентралізації спиртової галузі.

А відтак запевнив: не менш активна робота ведеться й за всіма іншими пунктами визначеного доручення.

Ми чітко усвідомлюємо, що за будь-яких обставин жителі області мають знати: влада дієва, і контролює всі поточні питання

Саме таким був головний меседж прес-конференції, яку сьогодні, 5 травня, провів голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник. В ході прес-конференції було обговорено низку питань, що стосуються суспільно-політичної ситуації та основних соціально-економічних показників області.

У зв’язку з тим, що 3 травня минуло рівно два місяці з моменту призначення Анатолія Олійника на посаду голови облдержадміністрації, окрему увагу було приділено виконанню доручення голови ОДА щодо забезпечення сталого економічного і соціального розвитку області відповідно до першочергових пріоритетних напрямків роботи обласної державної адміністрації на 100 днів діяльності. На прес-конференції були також присутні заступники голови та керівники департаментів та управлінь ОДА.

Анатолій Олійник коротко охарактеризував результати виконання вищезазначеного доручення. «Незважаючи на останні події, Вінниччина протягом останніх двох місяців продемонструвала конструктивну, плідну та результативну роботу у всіх галузях життєдіяльності області. На Вінниччині суспільно-політична ситуація складна, як і загалом в Україні, проте контрольована і регульована. Обласна державна адміністрація, її структурні підрозділи, районні державні адміністрації і надалі докладатимуть максимум зусиль для забезпечення сталого економічного і соціального розвитку області», – наголосив очільник області.

З-поміж нагальних завдань, що постали перед керівництвом області в умовах нинішньої суспільно-політичної ситуації в Україні Анатолій Олійник назвав забезпечення територіальної оборони області.

«Всі наші зусилля, насамперед, направлені на те, аби в умовах зовнішньої агресії здійснити всі необхідні заходи щодо забезпечення територіальної оборони області. Територіальна оборона області забезпечується певними нормативними документами в мирний час, в особливий період та під час воєнного стану. Події, що відбуваються на сході нашої держави, вже другий місяць поспіль не дають можливості стабілізувати економічну ситуацію. В мирний час через провокаційні дії диверсійні групи здійснюють неприховану агресію, аби розхитати внутрішньополітичну ситуацію в Україні», – наголосив Анатолій Олійник.

Очільник області повідомив, що на Вінниччині триває процес формування окремого батальйону швидкого реагування «Вінниця» у складі двохсот осіб, що підпорядковуватиметься обласному управлінню внутрішніх справ.

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63