Вітання голови райдержадміністрації Ярослава Чернеги з Днем юриста!

08.10.2018

За доброю традицією сьогодні ми вшановуємо представників багатьох професій – нотаріусів, правоохоронців, прокурорів, суддів, працівників юридичних служб численних підприємств, установ та організацій – всіх тих, які присвятили своє життя служінню його величності Закону, захисту конституційних прав та свобод громадян, інтересів держави, формуванню та розвитку національного законодавства.

Покликання юриста – не лише забезпечувати справедливість і законність у суспільстві, а й створити стабільний механізм реалізації правових норм у роботі державних органів. Вам довіряють, до вашої фахової поради прислухаються – виправдовуйте цю довіру і покладені на вас сподівання й надалі. Діяльність юристів спрямована на створення справжнього громадянського суспільства, утвердження принципів верховенства Права, неухильне виконання законодавства.

Я впевнений в тому, що Ваші фахові знання, професійна майстерність, творчий підхід та інтелектуальний потенціал стануть запорукою здійснення та забезпечення демократичних реформ у нашій державі, гарантією її впевненого поступу вперед.

У цей святковий день висловлюю вам, вірним служителям інтересів нашої держави та її громадян, щиру подяку за відданість обраній професії, відповідальність, справедливість і цілеспрямованість.

Зичу вам здоров’я, добробуту, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності.

 Голова Літинської райдержадміністрації  Ярослав Чернега

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63