Засідання комісії з питань захисту прав дитини

05.10.2018

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей,  5 жовтня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Валентини Захаревич, у райдержадміністрації було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини. 

На засіданні комісії розглядались питання про доцільність позбавлення батьківських прав окремих жителів району, неналежне виконання батьківських обов’язків, взяття дитини на облік як такої, що перебуває в складних життєвих обставинах, надання дозволів на укладення договорів дарування житлового будинку та земельної ділянки, квартири, право користування якою мають діти. Розглянуті звіти, складені службою у справах дітей райдержадміністрації, про стан  виховання, утримання і розвитку дітей у прийомних сім’ях району, затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63