У Літинському районі розпочався осінній призов до Збройних Сил України

05.10.2018

5 жовтня у райдержадміністрації відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних Сил України. Відповідно до Указу Президента України від 15 лютого 2018 року №33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» на службу призиваються громадяни України, придатні за станом здоров’я віком від 20 до 27 років, або яким на момент відправки у військову частину виповнилось 20 років і які не мають законних підстав для звільнення або відстрочки від призову на строкову військову службу. 

 

 

Для проходження строкової служби було призвано 11 юнаків Літинського району.

 

Лариса Кримковська, перший заступник голови райдержадміністрації,  побажала майбутнім солдатам міцного здоров’я, успіхів, незламної волі в подоланні труднощів військового буття та змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки та рідні.Військовий комісар Літинського  районного військкомату Василь Мазур наголосив, що на юнаків чекають суворі та нелегкі будні військової служби, які вимагатимуть від них самостійності та дисциплінованості, сумлінного виконання почесного обов’язку громадянина України. Також подякував батькам за гідне виховання синів, висловив переконання, що служба в армії завжди вважалася школою життя для справжніх чоловіків.

 

Перший заступник голови РДА Лариса Кримковська та заступник керівника виконавчого апарату, керуючий справами районної ради Володимир Сидоренко вручили кожному призовнику подарункові набори.

 

Протоієрей УПЦ КП о.Андрій благословив новобранців на військову службу та подарував кожному іконку-оберіг.

 

На честь майбутніх захисників України лунали пісенні вітання від Тетяни Лівчук та Михайла Головатюка.

 

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63