З професійним святом привітали рятувальників

14.09.2018

Сьогодні,14 вересня, напередодні Дня рятівника перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Кримковська привітала з професійним святом працівників Літинського  районного сектору Головного Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області.

Це свято об’єднує людей мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров’я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим.

Щороку вмілими та професійними діями рятувальників визволяються з біди тисячі людей, рятується найцінніше, що у нас є – життя.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов′язків, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення, мужні і рішучі дії, виявлені під час виконання поставлених завдань та з нагоди Дня рятувальника України кращих рятувальників району нагороджено Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Лариса Станіславівна  подякувала рятувальникам за їхню надзвичайно небезпечну, сумлінну і відповідальну працю, за кожну хвилину ризику, побажала міцного здоров'я, мужності, удачі, швидкої реакції та витримки в нелегкій щоденній службі та якомога менше тривожних викликів.

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63