Стартував Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2019»!

13.09.2018

За 23 роки конкурс відкрив тисячі  імен талановитих педагогів. Сьогодні вони зросли професійно, посіли керівні посади, отримали наукові звання, залучені до розбудови Нової української школи.
Конкурс «Учитель року – 2019» об’єднає відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями вчителів.
Якщо Ви професіонал високого класу, мобільний, амбітний, маєте досвід роботи, який вартий звання «Заслужений вчитель України», ми чекаємо на Вас.
Цьогорічний конкурс проводитиметься у п’яти номінаціях. Це рішення зафіксовано наказом МОН від 07.06.2018 № 603. До трьох номінацій («Географія», «Захист Вітчизни», «Французька мова»), які вже проходили у попередні роки, додались нові – «Вчитель інклюзивного класу» та «Основи здоров’я».

Особливості роботи в інклюзивних класах та вміння застосовувати знання з основ інклюзивної освіти та методики навчання представлятимуть учителі початкових класів.
Учителі предмета «Основи здоров’я» представлять інтерактивні методи, спрямовані на формування та розвиток здоров’язбережувальної компетенції учнів.
Родзинкою змагань серед учителів французької мови стане «дискусійний клуб». Конкурсантам знадобляться уміння дискутувати, переконувати і критично мислити. Безперечно, на усіх конкурсних змаганнях цієї номінації буде лунати лише французька мова.
Номінація «Захист Вітчизни» об’єднає сильних духом і фізично підготовлених учителів, які знають як сформувати готовність юнаків до захисту суверенітету і територіальної цілісності України.
Учителі географії використовуватимуть картографічні, статистичні, геоінформаційні ресурси для пошуку, інтерпретації і демонстрації географічних даних.
Реєстрація на конкурс триватиме з 17 вересня до 15 жовтня цього року.
Конкурс розпочнеться з 01 листопада 2018 року змаганнями зонального туру, переможці якого будуть випробовувати свої сили на регіональному рівні. Найкращі представники з усіх областей та міста Києва традиційно зустрінуться у фіналі, який буде проходити у містах Луцьк («Географія»), Запоріжжя («Вчитель інклюзивного класу»), Полтава («Основи здоров’я»), Суми («Захист Вітчизни»), Одеса («Французька мова»).
Цьогорічні випробування проводитимуться відповідно до оновленого Положення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року» та Умов і порядку проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».               
 Положенням регламентується один або два (відбірковий та фінальний) етапи проведення першого та другого турів конкурсу. Також передбачено проведення першого туру в зонах, визначених структурним підрозділом з питань освіти обласної держадміністрації з урахуванням кількості зареєстрованих учасників конкурсу. Кількість учасників першого туру в одній зоні не може бути меншою ніж три особи в кожній номінації.
У конкурсі мають право брати участь педагогічні працівники не тільки закладів загальної середньої освіти, а також закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які мають стаж педагогічної роботи від трьох років.


 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63