З 17 вересня розпочинається місячник цивільного захисту населення

13.09.2018

Сектор з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Літинської райдержадміністрації  повідомляє, що з 17 вересня по 17 жовтня 2018 року у Вінницькій області проводиться Місячник Цивільного захисту.

Головна мета - роз'яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання населення поводженню в екстремальних умовах, пропаганда діяльності єдиної системи цивільного захисту та її структурних підрозділів.

До участі в організації і проведенні місячника активно залучаються фахівці галузі цивільного захисту, представники районних спеціалізованих служб цивільного захисту, відділу освіти, підприємств, установ і організацій району.

В  ході  місячника  проводяться  такі  заходи :

- районний огляд-конкурси серед підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності на кращу навчально-матеріальну базу з цивільної оборони, за їх підсумками обласний огляд-конкурс;

- виступи фахівців та працівників системи цивільного захисту у ЗМІ;

в навчальних закладах:

- дні відкритих дверей із демонстрацією пізнавального матеріалу з питань пропаганди здорового, активного способу життя;

- дитячі конкурси з оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті;

- виставки дитячих робіт з висвітлення знань з основ безпеки життєдіяльності, конкурси на кращу стінівку з відповідної тематики;

- відпрацювання проведення евакуації учнів, вчителів (викладачів) та обслуговуючого персоналу, уточнення і поновлення планів евакуації та приведення в належний стан найпростіших укриттів;

- заняття з непрацюючим населенням щодо надання першої медичної допомоги в разі виникнення нестандартної ситуації;

- демонстрація відеофільмів, видання та розповсюдження пам'яток, плакатів, листівок, звернень до громадян .

  Ш А Н О В Н І   Ж И Т Е Л І    Л І Т И Н Щ И Н И  !

- Дотримуйтесь заходів безпеки на виробництві та в побуті.

- Будьте обережними: на воді; під час стихійного лиха; при виявленні вибухонебезпечних предметів; збиранні і вживанні грибів;  при поведінці з вогнем в екосистемах та побуті; при виявленні невідомих чи підозрілих предметів.

- Навчайтесь умінню застосовувати засоби індивідуального захисту та діяти під час надзвичайних ситуацій і подій, швидко та якісно використовувати знання щодо надання само-  та взаємодопомоги.

- Для отримання фахової допомоги звертайтесь в консультаційні пункти з питань цивільного захисту при  сільських  та селищній радах.

Запрошуємо до спілкування із фахівцями сектору з питань цивільного захисту РДА всіх громадян, яких цікавить питання організації та проведення заходів. 

Адреса:смт. Літин, вул.Соборна, 7 тел.2-01-98

  

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63