День фізичної культури і спорту відзначили у Літині

12.09.2018

Традиційно у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту – свято сили, краси, здоров’я та гармонії. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Тож, з нагоди Дня фізичної культури та спорту, 14 вересня у смт Літин відбулося спортивне свято, яке зібрало найкращих та найактивніших спортсменів Літинського району.

В заході взяли участь голова Літинської райдержадміністрації Ярослав Чернега, заступник голови РДА Валентина Захаревич, начальник відділу освіти РДА Тетяна Гордійчук, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Наталя Романець.

Спортивне свято розпочалося урочистою ходою центральною вулицею Літина, в якій прийняли участь учні  шкіл району, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, ветерани спорту, спортсмени школи карате годзю-рю, вчителі та тренери.

Зі святом фізичної культури та спорту усіх присутніх на святі привітав голова райдержадміністрації Ярослав Чернега. Ярослав Анатолійович побажав вчителям, тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників, а спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот.

Кращих спортсменів, тренерів району та ветеранів спорту було відзначено грамотами райдержадміністрації та районної ради.

На святі всі присутні мали змогу насолодитися хореографічним номером від зразкового аматорського колективу спортивно-бального танцю «Шанс», спортивно-музичною композицією у виконанні учнів Літинської СЗШ I-III ст. №2, показовим виступом спортсменів-каратистів федеративного клубу «Сила Сходу» та мелодійними піснями   Анни Курган та Аліни Саранчі.

На завершення заходу запальну зарядку для усіх присутніх провела переможниця та призерка обласних, районних змагань з легкої атлетики, володарка кубку «Поділля» Каріна Лазаренко та Чемпіонка України з футболу Вікторія Заваганова разом із вихованками ДЮСШ та ученицями Літинської СЗШ I-IIIст. №2. До спортивної зарядки долучилися  учні, тренери та вчителі, адже всі знають, що заняття спортом загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість та наполегливість.

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63