Робоча нарада з актуальних питань

08.08.2018

Сьогодні голова районної державної адміністрації Ярослав Чернега провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та організацій району з актуальних питань. В нараді також взяв участь голова Літинської районної ради Віталій Мельник.

Ярослав Анатолійович заслухав оперативну інформацію щодо поточної ситуації за різними галузевими напрямами та озвучив доручення керівникам окремих підрозділів райдержадміністрації.

Очільник району підкреслив важливість підготовки належних умов для навчання першокласників відповідно до вимог «Нової української школи» і наголосив, що усі кабінети початкової школи мають вчасно стовідсотково бути підготовленими до початку нового навчального року.

Про хід медичної реформи в Літинському районі інформувала Павліна Дяченко, в.о. головного лікаря КНП «Літинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», яка доповіла, що в квітні цього року стартував початок першого етапу медичної реформи - підписання декларацій із сімейними лікарями. Станом на 06.08.2018 року  підписано 21031 декларацій, що становить понад 60% населення району. В період другої хвилі укладання договорів  подано заяву до Національної служби здоров’я України.

Під час наради начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Анатолій Затайдух довів до відома присутніх, що підприємства житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єкти соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду готові на 70% до запланованого. В даний час ведуться роботи із заготівлі твердого палива, дров.

У ході засідання начальник відділу агропромислового розвитку РДА Віктор Петрушин поінформував про результати збору ранньої групи зернових.

Також були обговорені організаційні питання щодо проведення заходів з відзначення 27-ї річниці  Незалежності України та Дня Державного Прапора України,  про які доповіла заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич та начальник відділу культури і туризму РДА Тетяна Лівчук.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63