Кредитування фермерських господарств

20.07.2018

Відділ агропромислового розвитку Літинської районної державної адміністрації нагадує, що в області працює  конкурсна комісія з питань визначення переліку суб’єктів господарювання  агропромислового комплексу для здійснення їх фінансової підтримки через механізм здешевлення кредитів. 

Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 року (із змінами) №300, передбачається компенсація відсоткової ставки за короткостроковими  кредитами, залученими для покриття виробничих витрат та середньостроковими кредитами, залученими для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення. Компенсація надається за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами у розмірі облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами,- позичальникам, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг)за останній рік до 20 млн. гривень.

На сьогоднішній день виходячи із прийнятого комісією рішення по Вінницькій області розподілено 12,7% доведеного річного ліміту.

Враховуючи вищевикладене та з метою стимулювання розвитку підприємств малого та середнього бізнесу Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації просить довести інформацію щодо компенсації за залученими кредитами до вищевказаної категорії підприємств.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63