В гостях у депутата

18.07.2018

У розпалі – літні канікули. Безтурботні та веселі школярі досхочу насолоджуються відпочинком, накопичують гарні враження, позитивні емоції  і з гарним настроєм проводять своє дозвілля.

Ось і зовсім нещодавно для 32 діток із нашого району Літинська районна партійна організація «Блок Петра Порошенка «Солідарність», за сприяння народного депутата України Івана Мельничука подарувала дітям цікаву поїздку в місто-герой Київ.

Під час візиту до столиці України діти відвідали цікаві місця та ознайомилися з роботою головного державотворного органу – Верховної Ради України. Помічники народного депутата привітно зустріли гостей із Літинщини та залюбки провели для них змістовну екскурсію коридорами, кулуарами та поверхами Верховної Ради України. А ще хлопці та дівчата мали змогу поспостерігати наживо за роботою народних обранців у сесійній залі під час пленарного засідання. Діти з цікавістю слідкували за цим процесом й уважно слухали про що там іде мова.

Опісля екскурсії будівлею Верховної Ради України, із літинською делегацією зустрівся Іван Мельничук та охоче поспілкувався із гостями, а також відповів на   питання, які хвилюють наше юне покоління.

Та окрім візиту у ВРУ, гості з Літинського району мали пізнавальну екскурсію Хрещатиком та Майданом Незалежності, відвідали меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні та  власними очима побачили місця, де проходила Революція Гідності, вклонилися пам’яті героїв.

Після огляду історичних пам’яток столиці та смачного обіду, яким пригостив Іван Мельничук в їдальні Верховної Ради України, діти завітали до столичного зоопарку. Із захватом юні літинчани  гуляли між вольєрами із різноманітними звірами, оглядали їх та насолоджувалися чудовою екскурсією звіринцем.

Додому юні мандрівники поверталися, сповнені чудовими враженнями, із гарним настроєм та цілою купою емоцій, які додали нових барв до їх літніх сонячних канікул.

За це вони щиро дякують народному депутату Івану Мельничуку та його команді. Діти бажають політику міцного здоров’я, натхнення та сил для розв’язання важливих державних справ.

 

  

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63