Фестиваль української творчості «Уладівські візерунки»

13.07.2018

12 липня, в день  християнського свята верховних апостолів Петра і Павла, четвертий рік поспіль Уладівська громада радо зустрічала гостей на фестивалі української творчості «Уладівські візерунки». На фестиваль з’їхалися творчі колективи з багатьох територіальних громад Літинського району разом із своїми очільниками, а також – голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, голова районної ради Віталій Мельник, начальник відділу культури і туризму Тетяна Лівчук та жителі великої Уладівської родини.

Ще до початку концертної програми гості свята мали змогу помилуватися справжніми витворами мистецтва місцевих жителів: вишиті бісером та мальовані фарбами картини, шедеври петриківського розпису, вироби з лози.

У сільському будинку культури свої пісенні, танцювальні таланти демонстрували присутнім вихованки дитячо-юнацької студії «Мелодія» та «Мальва», народно-фольклорний ансамбль з с. Бруслинів, ансамбль Уладівського сільського будинку культури «Ладоцвіт», «Калина», «Веселий курінь», фольклорний  ансамбль Літинського РБК «Вербиченька» та багато інших.

Очільники району висловили щирі слова вдячності організаторам фестивалю, що став вже візитівкою Уладівської територіальної громади, та сподіваються, що з кожним роком фестиваль «Уладівські візерунки» набиратиме більших масштабів, залучатиме ще більше творчих колективів для збереження  та відродження української народної творчості і традицій рідного краю.

Сільський голова Майя Крот подякувала всім, хто брав участь у проведенні та підготовці фестивалю – творчим колективам та солістам, спонсорам, очільникам територіальних громад та працівникам їх закладів культури, представникам районної влади та усім жителям Уладівської громади.

Завершився ще один творчий фестиваль в Уладівці, який вже вкотре надихає та надає наснаги  і сили берегти багату українську культуру, нести її у світ та дарувати юному поколінню.

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63