У Літинському районі відбувся тренінг «Молодь на шляху до подружнього життя»

13.07.2018

11 липня у дитячому таборі «Казкова долина» було проведено тренінгове заняття для молоді Літинського району «Молодь на шляху до подружнього життя», яке організовано Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації  з ГО «Філософія Серця» спільно з сектором у справах сім’ї, молоді та спорту Літинської райдержадміністрації і районним Центром зайнятості. 

Даний соціальний проект направлений на підвищення престижу сімейного життя, ролі батька і матері в сімейних стосунках, отримання навиків захисту від проблем, які можуть стати в майбутньому причиною руйнації родини. Тренер соціального проекту, Олександр Кожуховський, цікаво провів заняття з  використанням різноманітних вправ, які спрямовані на набуття нових умінь і навичок, познайомив  молодь зі знаннями щодо функції сім’ї, особливостями їх установок на сімейне життя, з гендерними стереотипами, їх наслідками та правилами фінансової грамотності у майбутніх родинах.

Молодь на тренінговому занятті була досить активна і в підсумку всі отримали практичний досвід щодо вирішення проблем майбутнього сімейного життя.