У Літинському районі відбувся тренінг «Молодь на шляху до подружнього життя»

13.07.2018

11 липня у дитячому таборі «Казкова долина» було проведено тренінгове заняття для молоді Літинського району «Молодь на шляху до подружнього життя», яке організовано Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації  з ГО «Філософія Серця» спільно з сектором у справах сім’ї, молоді та спорту Літинської райдержадміністрації і районним Центром зайнятості. 

Даний соціальний проект направлений на підвищення престижу сімейного життя, ролі батька і матері в сімейних стосунках, отримання навиків захисту від проблем, які можуть стати в майбутньому причиною руйнації родини. Тренер соціального проекту, Олександр Кожуховський, цікаво провів заняття з  використанням різноманітних вправ, які спрямовані на набуття нових умінь і навичок, познайомив  молодь зі знаннями щодо функції сім’ї, особливостями їх установок на сімейне життя, з гендерними стереотипами, їх наслідками та правилами фінансової грамотності у майбутніх родинах.

Молодь на тренінговому занятті була досить активна і в підсумку всі отримали практичний досвід щодо вирішення проблем майбутнього сімейного життя.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63