Діти з Луганщини відвідали Вінницю

05.07.2018

1липня Літинською райдержадміністрацією було організовано екскурсійну поїздку до  Вінниці для  дітей з Луганщини, які відпочивають в оздоровчому таборі «Казкова долина».

Юні гості побували у Вінницькому краєзнавчому музеї. Під час оглядової екскурсії діти познайомилися з археологічними знахідками, історичним минулим Вінниччини, природою Подільського краю.  Із великим захопленням юні гості з Луганщини розглядали  різноманітні експонати та уважно слухали розповідь екскурсовода.  

Та найбільше враження на дітей справив скелет ісполінського мамонта, який, до речі, є унікальним експонатом серед музеїв не тільки нашої країни, але й зарубіжжя. Сподобалися дітям і виразні чучела тварин і птахів, виставлені у природничій експозиції.

Наступним пунктом екскурсійної поїздки став Подільський зоопарк. Під час екскурсії діти отримали можливість зустрітися з ведмедями і зубрами, з вовками і ламами, з кумедними мавпочками та з іншими різними тваринами.

А на завершення екскурсії діти  відвідали найбільший в Європі вінницький світломузичний фонтан ROSHEN. За оцінками експертів  він входить в десятку найкращих фонтанів світу. Із захопленням дивилися дитячі оченята на нічне шоу із синхронізацією музики, проектора та лазера.

Поїздка до м. Вінниця  нікого не  залишила байдужим, поверталися луганчани у табір з неймовірними враженнями та безліччю позитивних емоцій.