Діти з Луганщини відвідали Вінницю

05.07.2018

1липня Літинською райдержадміністрацією було організовано екскурсійну поїздку до  Вінниці для  дітей з Луганщини, які відпочивають в оздоровчому таборі «Казкова долина».

Юні гості побували у Вінницькому краєзнавчому музеї. Під час оглядової екскурсії діти познайомилися з археологічними знахідками, історичним минулим Вінниччини, природою Подільського краю.  Із великим захопленням юні гості з Луганщини розглядали  різноманітні експонати та уважно слухали розповідь екскурсовода.  

Та найбільше враження на дітей справив скелет ісполінського мамонта, який, до речі, є унікальним експонатом серед музеїв не тільки нашої країни, але й зарубіжжя. Сподобалися дітям і виразні чучела тварин і птахів, виставлені у природничій експозиції.

Наступним пунктом екскурсійної поїздки став Подільський зоопарк. Під час екскурсії діти отримали можливість зустрітися з ведмедями і зубрами, з вовками і ламами, з кумедними мавпочками та з іншими різними тваринами.

А на завершення екскурсії діти  відвідали найбільший в Європі вінницький світломузичний фонтан ROSHEN. За оцінками експертів  він входить в десятку найкращих фонтанів світу. Із захопленням дивилися дитячі оченята на нічне шоу із синхронізацією музики, проектора та лазера.

Поїздка до м. Вінниця  нікого не  залишила байдужим, поверталися луганчани у табір з неймовірними враженнями та безліччю позитивних емоцій.

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63