Урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України

04.07.2018

Сьогодні, 4 липня, у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України.

На свято завітали голова районної ради  Віталій Мельник,перший заступник голови райдержадміністрації  Лариса Кримковська, заступник голови РДА Валентина Захаревич, начальник Літинського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області Григорій Горбачук, перший заступник начальника Державної установи «Літинська виправна колонія № 123» Сергій Журба та працівники Літинського ВП Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник Літинського відділу поліції Калинівського ВП  ГУНП у Вінницькій області Олександр Конєв, який побажав своїм підлеглим чесно виконувати професійні обов’язки, служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, бути завжди готовим прийти на допомогу тим, хто її потребує.

Керівники району подякували служителям закону за самовіддану працю та побажали, щоб удача та професійні успіхи завжди були постійними супутниками в їхньому житті. Також зазначили, що професійний обов’язок кожного співробітника поліції – незалежно від звання й посади, бути справжнім захисником прав та свобод людини, зберігати чистоту перед законом і власним сумлінням. Щиро побажали Всім міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба над землею, благополуччя та злагоди.

За забезпечення належного громадського порядку на території району, захисту прав, свобод, законних інтересів громадян та з нагоди професійного свята Дня Національної поліції України кращі працівники поліції отримали Почесні грамоти Літинської райдержадміністрації та районної ради.

Чудовим подарунком до свята були музичні вітання від Олексія Гончарука, Анатолія Бірюкова, тріо «Сяйво» районного будинку культури, Лесі Голдзіцької та зразкового аматорського колективу спортивно-бального танцю «Шанс».

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63