У райдержадміністрації відбулася нарада щодо підсумків весняного призову

14.06.2018

13 червня у малій залі райдержадміністрації відбулася нарада щодо підведення підсумків призовної весняної кампанії на строкову військову службу громадян України. На засіданні були присутні  Валентин Дихтяр, заступник військового комісара Літинського районного військового комісаріату, Іван Пащенко, начальник відділення офіцерів запасу та кадрів та голови сільських та селищної рад Літинськогорайону.

На нараді виступив заступник військового комісара Валентин Дихтяр, який поінформував присутніх про підсумки проведення весняного призову у Літинському районі і повідомив , що  Літинським РВК призвано та відправлено до лав Зборйних Сил України 28 юнаків, що становить112% від планового завдання Вінницького обласного військового комісаріату. Відмітив також злагоджену роботу при проведенні призову Багриновецької та Уладівської сільських рад. Особливої уваги працівники Літинського військового комісаріту приділили аналізу кількості призовників, відправлених у війська під час призову у розрізі кожної сільської ради.

По завершенню наради Валентин Степанович наголосив на тому, що потрібно особливу увагу приділити проведенню роз'яснювальної, агітаційної роботи серед населення району щодо виконання конституційного обов'язку громадян, популяризації служби у Збройних Силах України та інших військових формувань, виконання планових показників призову на строкову військову службу та службу за контрактом.

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63