Форум бізнес- і ІТ-лідерів

07.06.2018

21 червня 2018 року у м. Київ відбудеться Форум бізнес- і ІТ-лідерів, який проводить українська компанія Terrasoft.

Місце проведення: м. Київ,  пр-т. Лобановського, 119, концертний майданчик Stereo Plaza.

Умови участі:  безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

На Форумі зберуться понад 2000 учасників для бізнес-спілкування, які  зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитись з продуктами  в галузі BPM- і CRM - систем. 

Програма Форуму складається з трьох потоків:

-         Історія успіху і кейси: кейси компаній про стратегії та підходи, що допомагають пришвидшуватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити  нові точки для росту.

-         Інструменти  і технології: кращі практики застосування ВPM- і  CRM - інструментів у різних сферах діяльності організації, що допомагають компаніям швидко зростати і розвитватись.

-         Тренінги і мастер-класи: авторські майстер-класи з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимізації процесів компанії.

 

Своїм досвідом  досвідом поділяться представники найбільших організацій: МТІ, ПУМБ, Біосфера, Датагруп, Fedoriv, Deloitte,Vodafone Україна,  ELDORADO, Hewlett-Packard Enterprise, Укртелеком, Нафтогаз України, MULTIPLEX,   Miller Heiman Group, Бізнес-Констуктор та інші.

Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і IT-лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoft за телефонами: +380(044)363-31-33, +380(95)924-36-96.  А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на  Форум за гіперпосиланням: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada.

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63