Святкування Дня Європи

18.05.2018

Щороку кожної третьої суботи травня  в Україні відзначається День Європи. Це  щорічне свято миру і єдності в країнах Європейського союзу та Ради Європи було встановлено Указом Президента України № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. Цьогоріч День Європи відзначається у нашій державі вп’ятнадцяте.
З цієї нагоди сьогодні на площі перед райдержадміністрацією відбулися урочисті заходи, у яких взяли участь голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, голова районної ради  Віталій Мельник, учні шкіл смт Літин, представники громадськості. Свято розпочалося із флеш-мобу вихованців Центру дитячої та юнацької творчості.

Право підняти Державний Прапор України та прапор Європейського Союзу отримали кращі учні Літинських загальноосвітніх шкіл I-IIIст. №1 та №2: Вероніка Кіналь, Ілля Кіпоренко, Сергій Гальчак, Микола Яремчук.

Прагнення до  європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця.

Творчі виступи  до Дня Європи подарували усім присутнім Діана Шишкова, Дар’я Слободяник, Ганна Курган та вихованці  зразкового аматорського колективу спортивно-бального танцю «Шанс».

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63