Зміни в оподаткуванні фермерів

18.05.2018

Одним із важливих джерел доходів бюджетів органів місцевого самоврядування є місцеві податки і збори. Підвищення ролі місцевих податків і зборів та збільшення їх частки у власних доходах місцевих бюджетів є одним із головних завдань фінансово-бюджетної політики держави.

За підсумками 2017 року частка місцевих податків та зборів у структурі власних доходів усіх місцевих бюджетів України склала 27,3, а бюджети об’єднаних територіальних громад за рахунок місцевих податків і зборів сформували майже 32% дохідної частини своїх бюджетів. Питома вага місцевих податків та зборів. Безумовно, головним документом у цій сфері є Податковий Кодекс України, якими регулюються усі відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів.

Так, постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 №483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» затверджено форми типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки (додаток 1).

Також, Літинське відділення Калинівської ОДПІ повідомляє, що з 1 січня 2018 року відбулися значні зміни в оподаткуванні фермерів єдиним внеском на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63