До кінця поточного року, дорога від міста Вінниці до кордону з Хмільницькою областю буде повністю відремонтована

18.05.2018

На території області  ведуться активно ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка», яка входить до проекту Go Highway, що поєднуватиме чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польським містом Гданськ на Балтійському морі.

Розпочато роботи від границі Вінницького району до кордону із Хмельницькою областю на ділянках в районах сіл Лукашівка, Літинські Хутори, Дяківці та в смт. Літин. На об’єктах буде влаштовано вирівнюючі шари та верхній шар щебенево-мастичного асфальтобетону, який є більш стійким. На окремих ділянках буде влаштовано шар регенерації, для підвищення несучої здатності полотна. Згідно постанови КМУ №60 на поточний середній ремонт а/д М-12 (окремими ділянками) виділено 1,2 млрд.грн.

На ділянках, що проходять в районі населених пунктів буде влаштовано освітлення, замінені бордюри. До кінця поточного року, дорога від міста Вінниці до кордону з Хмельницькою областю буде повністю відремонтована.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, у 2017 році відремонтовано близько 31 км, а на 2018 рік заплановано відновлення 52,4 км траси.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63