«Берегині роду нашого»

17.05.2018

17 травня у Літинській районній бібліотеці відбулося свято «Берегині роду нашого»,  приурочене Дню Матері,  Міжнародному дню сім’ї та Дню вишиванки. У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Романець, дружини та матері учасників АТО.

Організаторами свята стали сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації,  ГО «Літинська районна жіноча рада» та районна бібліотека. Дружинам та матерям учасників АТО були вручені подарунки з  квітами та щирі слова вдячності за виховання синів, за підтримку  та розуміння їхніх чоловіків.  Бо ж саме ці жінки є таким важливим і надійним тилом та найбільшою опорою відданим синам українського народу. 

Ведучий свята Сергій Красноголов розповідав про наших земляків, військовослужбовців, які захищали та захищають Україну у запеклих боях на Сході: Собка Сергія, Глазкова Олексія, Ільченка Віктора, Курочку Руслана, Гребельського Максима, Пащенка Івана, Дикого Андрія, Очеретнюка Олександра, Затайдуха Дмитра, Афанасьєва Андрія а, Морозова Олександра, Рябчука Олександра, Микуша Віталія, Казмірчука Олександра, Барібана Михайла. 
Музичні привітання звучали від учасника АТО Гребельського Максима, від вихованців Літинської музичної школи: Саранчі Аліни, Красножон Варвари та ансамблю бандуристок «Калинонька» .

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63