Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі

17.05.2018

Сьогодні, 17 травня, відбулася урочиста лінійка у Літинській СЗШ I-III ст.№2, приурочена Всесвітньому дню вишиванки. У заході взяли участь голова Літинської райдержадміністрації Ярослав Чернега, голова районної ради Віталій Мельник та  уся шкільна родина. Цей день самобутній і самодостатній, день, коли справжній українець, без зайвих зобов’язань,  одягає вишиванку на знак національної єдності, духовної свідомості, культурної освіченості. Майже всі, починаючи з наймолодших дошкільнят до дорослих старшокласників, прийшли сьогодні до школи  у вишитому одязі.

Директор школи, Тетяна Катріна, звертаючись до присутніх привітала усіх із святом, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції, адже вишиванка – це символ, який об’єднує всіх  українців і наше завдання – передати це живе іскристе диво наступним поколінням.

Для усіх присутніх сьогодні лунали українські пісні, вірші про вишиванки, панувала атмосфера радості, посмішок, і все тому, що у вишитому одязі закодовано багато символів краси, добробуту, сили духу українського народу.

З нагоди Всесвітнього дня вишиванки за участю керівництва району відбулося відкриття спортивного майданчика на території школи. Основну частину коштів на будівництво спортивного майданчику було виділено із державного бюджету (206 тис. грн.) за сприяння народного депутата України Івана Мельничука, а 73 тис. грн. із місцевого бюджету. З цього часу  школярі у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров'я і цей прекрасний майданчик виховає не одне покоління спортсменів, не одного олімпійського чемпіона.

 

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63