Увага! Конкурси для дітей

16.05.2018

В 2018 році ТОВ «Техніка і технології» проводить на рівні країни 4 конкурси для дітей (від 14 до 12 років): «Намалюй свою мрію», «Реалізуй намальовану мрію», «Посади дерево добра», «Я винахідник».

Ці конкурси та інші проекти направленні для виховання послідовників справи в сільському господарстві та виховання свідомих кадрів на селі. Паралельно вони забезпечують виховання в кожній дитині любові до праці, справи, землі, допомагають зблизити батьків і дітей та ін.

ТОВ«Техніка і технології» стверджують, що сумісні дії можуть зробити  добру справу у вихованні дітей та впевнені, що така мета дозволить в майбутньому виховати більш свідомих громадян України, а для суспільства свідомих кадрів.

Детальніше про ТОВ«Техніка і технології» їх акції, конкурси, товари і послуги Ви можете дізнатися на сайті: www.t-i-t.com.ua .

Завантажити брошурки для участі в конкурсах можна за посиланням: http:t-i-t.com.ua/konkurs2/?lang=ua , або за шляхом: Головна > Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Намалюй свою мрію».