Увага! Конкурси для дітей

16.05.2018

В 2018 році ТОВ «Техніка і технології» проводить на рівні країни 4 конкурси для дітей (від 14 до 12 років): «Намалюй свою мрію», «Реалізуй намальовану мрію», «Посади дерево добра», «Я винахідник».

Ці конкурси та інші проекти направленні для виховання послідовників справи в сільському господарстві та виховання свідомих кадрів на селі. Паралельно вони забезпечують виховання в кожній дитині любові до праці, справи, землі, допомагають зблизити батьків і дітей та ін.

ТОВ«Техніка і технології» стверджують, що сумісні дії можуть зробити  добру справу у вихованні дітей та впевнені, що така мета дозволить в майбутньому виховати більш свідомих громадян України, а для суспільства свідомих кадрів.

Детальніше про ТОВ«Техніка і технології» їх акції, конкурси, товари і послуги Ви можете дізнатися на сайті: www.t-i-t.com.ua .

Завантажити брошурки для участі в конкурсах можна за посиланням: http:t-i-t.com.ua/konkurs2/?lang=ua , або за шляхом: Головна > Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Намалюй свою мрію».

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63