Змагаються депутати

15.05.2018

У вінницькому спорткомплексі «Колос»  пройшла четверта обласна спартакіада серед депутатів. В ній приймали участь народні обранці всіх рівнів – від сільської ради до нардепів. Змагання відбулись з таких видів спорту: волейбол, фут зал, настільний теніс, шашки та шахи.

Найбільше міст районів Вінниччини було представлено в турнірі з шахів. Тут основна боротьба за лідерство розгорнулася між двома представниками м. Могилів-Подільського: кандидатом у майстри спорту, депутатом міської ради Андрієм Горобцем та депутатом Вінницької облради Геннадієм Вацаком. Саме ці шахісти були переможцями обласної спартакіади останніх двох років. На цій зустрічі триразовий чемпіон Вінниччини серед чоловіків Андрій Горобець поступився Геннадію Вацаку і отримав II місце. Свого часу Андрій Горобець двічі здобував золото на всеукраїнських шахових баталіях серед депутатів. Бронзову нагороду виборов  головний спеціаліст сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Літинської РДА, депутат Селищенської сільської ради-Микола Кіпоренко.

В загальнокомандному заліку першість здобув Томашпільський район, другу сходинку посів Вінницький район, третю-Чечельницький район. За підсумками змагань буде сформована збірна команда області для участі у Всеукраїнській спартакіаді. Вона відбудеться  у м. Чорноморськ (Одеська область) 4-9 червня ц.р.

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63