Обласне свято «Моя сім’я – моя гордість»

14.05.2018

11 травня  Літинська райдержадміністрація за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації з нагоди Міжнародного дня сім’ї організувала  поїздку 30 дітей пільгових категорій на обласне свято «Моя сім’я – моя гордість», яке проходило у сімейному парку активного відпочинку «Дитяча планета».

Захід проведено з метою формування у дітей сімейних цінностей, вміння спілкуватися, а також взаємодіяти один з одним. Окрім того, важливим є усвідомлення кожної дитини її приналежності до роду.
До участі у святі запрошено дітей із малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей, батьки яких загинули, постраждали чи беруть безпосередню участь в антитерористичній операції.

Організатори свята підготували цікаву музично-розважальну програму з безліччю призів. Діти  мали змогу прийняти участь у спортивних розвагах - стрибки на батутах, ходіння по лабіринтах, занурювання у басейн з м’якими кубиками, ковзання з гірок та багато інших розваг. Кожна дитина окрім безлічі позитивних емоцій  отримала з нагоди свята подарунок від Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63