Обласне свято «Моя сім’я – моя гордість»

14.05.2018

11 травня  Літинська райдержадміністрація за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації з нагоди Міжнародного дня сім’ї організувала  поїздку 30 дітей пільгових категорій на обласне свято «Моя сім’я – моя гордість», яке проходило у сімейному парку активного відпочинку «Дитяча планета».

Захід проведено з метою формування у дітей сімейних цінностей, вміння спілкуватися, а також взаємодіяти один з одним. Окрім того, важливим є усвідомлення кожної дитини її приналежності до роду.
До участі у святі запрошено дітей із малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей, батьки яких загинули, постраждали чи беруть безпосередню участь в антитерористичній операції.

Організатори свята підготували цікаву музично-розважальну програму з безліччю призів. Діти  мали змогу прийняти участь у спортивних розвагах - стрибки на батутах, ходіння по лабіринтах, занурювання у басейн з м’якими кубиками, ковзання з гірок та багато інших розваг. Кожна дитина окрім безлічі позитивних емоцій  отримала з нагоди свята подарунок від Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.