Директори закладів загальної середньої освіти Літинського району взяли участь у міжрайонному семінарі у м. Козятин

14.05.2018

11 травня керівники закладів загальної середньої освіти району взяли участь у міжрайонному семінарі директорів за темою «Інноваційна діяльність освітніх закладів міста Козятина в умовах оновленого освітнього простору».

 На початку семінару делегацію Літинського району гостинно зустріла загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Козятинської міської ради. Директор 

закладу, Кудрявець Євгенія Станіславівна, коментувала оглядову екскурсію по школі і провела гостей до глядацької зали. Начальник Управління освіти Козятинської міської ради, Олена Касаткіна, ознайомила присутніх з основними напрямками розвитку закладів освіти міста. У семінарі взяв участь і виступив секретар Козятинської міської ради Костянтин Марченко, який озвучив головні складові розбудови соціальної сфери міста, в тому числі, закладів освіти. Начальник відділу освіти Літинської РДА, Тетяна Гордійчук, подякувала господарям за теплий прийом і вручила їм пам’ятні подарунки.

Потім гості з Літинщини відвідали комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс І-ІІІ ст. «ліцей-школа» Козятинської міської ради». Директор цієї освітньої установи, Олена Білянець, розповіла про творчі здобутки вихованців та педагогів, запросила відвідати уроки у 2-4 класах та поділилася досвідом проведення інноваційної педради «Шляхи створення демократичних стосунків між учителем та учнями».

У комунальному навчальному закладі «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1 ім. Т.Г.Шевченка Козятинської міської ради» директор школи, Раїса Юр-Кирилюк, презентувала учасникам семінару систему роботи закладу з обдарованими дітьми та діяльність недільної польської школи. Гості та присутні переглянули виступ фольклорно-етнографічного колективу «Подільський квят» і були вражені високою виконавською майстерністю учнів.

Наостанок директори закладів освіти Літинщини оглянули капітально відремонтоване приміщення Козятинської дитячо-юнацької спортивної школи, подякували за можливість ознайомитися з результатами ретельної роботи колег, побажали їм здоров’я, натхнення і подальшого успіху та пообіцяли  втілювати елементи досвіду козятинських колег  у своїх колективах.       

 

 

 

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63