Організаційний комітет щодо проведення в районі урочистих заходів з нагоди 95-річниці від дня заснування Літинського району

13.04.2018

Сьогодні, 13 квітня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Валентини Захаревич відбувся черговий організаційний комітет щодо проведення в районі урочистих заходів з нагоди 95-річниці від дня заснування Літинського району, що заплановано на 20 квітня поточного року.

Під час засідання оргкомітету  було вирішено, що для гостей свята на площі перед Літинською райдержадміністрацією будуть діяти світлиці, де кожна територіальна громада представить вироби майстрів народної творчості. Також у районному будинку культури відбудеться святковий концерт за участю колективів району та гурту з м. Вінниця.

Підводячи підсумки засідання заступник голови райдержадміністрації Валентини Захаревич акцентувала увагу присутніх на проведенні даного заходу на високому організаційному рівні, наведенні належного санітарного стану на території сільських та селищної рад Літинського району.

  

Літинська районна державна адміністрація
Весь контент доступний за ліцензією 
Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.

вул. Соборна, 7, смтЛітин, 22300, 
тел./факс: (04347) 2-12-05, тел. 2-14-63